9. září – Obedience, výstavy

Naše rodina slavila obedience a výstavní úspěchy ! Úspěšný víkend načala Miluška, která v sobotu 6. září v Heřmanově Městci na “ Heřmanových zkouškách “ složila další zkoušku obedience a to OB – 1 ( rozh. L. Richterová, stew. A Rybová ) ! Ten samý stupeň OB – 1 zvládla v neděli 7. září v Herolticích u Tišnova i „naše“ Cilka ( Ctislávka ) !

….. a neděle se dál nesla především na výstavní vlně……Ve Věšíně u Rožmitálu nás na 1. Klubové výstavě Spolku českého strakatého psa veleúspěšně reprezentovali : Údin vnuk Abáš Fiškulín ve třídě pracovní s výsledkem V1 CAC a ve třídě mladých Uďoškova vnučka Amy ( Drahuška ) , která z 9 ! mlaďošek obdržela V1 CAJC ! Pěkné posudky a ocenění získali od paní rozhodčí ing. H. Petrusové. Na další nedělní výstavu jsem vyrazila s kolektivem a s „Dog teamem“ do Týna nad Vltavou na V. Vltavotýnskou krajskou výstavu psů. Vystavovaly se strakaté, Rubynka jela jako roztleskávačka 🙂 Miluška se představila ve třídě vítězů s oceněním V1 VT, Úďa pak ve třídě veteránů obdržela V1 VT nej. veterán. Nic nevyčítající posudky nadiktoval pan rozhodčí O. Vondrouš.

Mám obrovskou radost a posílám mega gratulace…..Zlatíčka prostě jedou !!!……a to nejen po pracovní a sportovní stránce, ale vynikají i na poli výstavním…..Všem vám moc děkuji za luxusní reprezentaci rodné hroudy !