6 důvodů proč si vybrat psího kamaráda z naší chovatelské stanice

  1. Nejsme množitelé… Štěňátka vždy pečlivě plánujeme, ale záleží na přírodě, jak naše snažení dopadne. Nechováme „za každou cenu“ a stojíme si za svým názorem, že optimální pro fenku jsou max. 3 vrhy.
  2. Známe budoucí adepty na případné otcovství …..se všemi vhodnými taťky našich štěňátek se před krytím osobně setkáme. Naší prioritou u krycího psa je jeho zdraví a povaha
  3. Prověřujeme vlohy našich fen – psů …..takže můžeme předpokládat vlohy potomků. Každý člen psí smečky dostane „základní vzdělání“, které se snažíme, dle schopností pejska, dovršit různými typy zkoušek. Pokud pejska baví některý ze psích sportů je v našem zájmu ho ve sportování podporovat. Dále je pro nás samozřejmostí představovat feny – psy na výstavách.
  4. Naše štěňátka jsou socializována …..psí děti odchováváme v bytě. Od narození jsou štěňátka navykána na různé ruchy v domácnosti a na přítomnost lidí. Díky cíleně zvaným návštěvám různých typů lidiček si miminka zvykají na lidské doteky a rozličné lidské projevy. Naše štěňátka mají možnost seznámení se s jinými zvířecími druhy. V případě zájmu budoucího páníčka jsme schopni seznámit štěně i s koňmi. Na pobyty v nedaleké zahrádce jsou naši odchovanci vozeni autem, což je pro ně další velká, cenná zkušenost…
  5. Samozřejmostí je chovatelský servis …to pochopitelně znamená odčervení, očkování, načipování.. Dále se pochopitelně majitelé našich štěňátek na nás můžou kdykoliv obrátit s jakým koliv problémem a kdykoliv požádat o radu. Pokud to bude v našich možnostech, rádi pomůžeme nebo poradíme. Do nových domovů si kromě europasu odvezou naši odchovanci základní výbavičku.
  6. Jste u nás vítání …..ať už patříte mezi zájemce o štěňátko nebo si chcete přijet jen tak popovídat a poznat nás osobně, rádi Vás uvidíme! Upřímně Vás seznámíme s možnými strastmi, ale hlavně radostmi, které můžete očekávat ve Vašem soužití s pejskem z naší chovatelské stanice.