máme volné fenky kolie krátkosrsté !!!

 

 Na své si přijdou zájemci, kteří preferují standardní kolie s příjemnou povahou a s chutí pracovat. V rodokmenu matky i otce jsou předci se zkouškami z výkonu, se záchranářskými zkouškami, canisterapeuti a jedinci, kteří jsou držiteli zkoušky vloh pro pasení a někteří dokonce se zkoušku na úrovni IHT 2 TS. Z tohoto spojení si slibujeme silnou vlohu pro pasení. Pokud tedy hledáte vynikajícího společníka a univerzálního psího sportovce, neváhejte nás kontaktovat !  

Štěňata budou odchována v Kanicích ( u Brna ). Pro rezervaci a příp. dotazy kontaktujte majitelku Cassiopei paní Hanu Klimentovou tel.: 728 702 783, mail: hana.kliment@gmail.com

17. září se „naší“ Cass narodilo 5 holčiček ve složení 3 zlatušky a 2 trikolorky ! Porod proběhl hladce, novopečená mamina i všechny princezny Daisy, Daphne, Darcy, Dina a Dory jsou v pořádku. Holky baští, jak o závod a Cass se o ně příkladně a s láskou stará. Do nových domovů by pak měly být nosaté připraveny odcházet v polovině listopadu.

 
Matka : Cassiopeia  Zlatíčko „ Cass „ ( nar. 26. 6. 2018 )

Zdraví :

 • eyes clear ( as puppy )
 • CEA non-carrier ( by parentage )
 • DM N/N
 • MDR 1 +/-
 • plnochrupá

Sport : základní výcvik

Pasení : NHAT 

Výstavy : Velmi dobrá 2 


 Majitelka o ní říká : Už skoro 4 roky rozdělujeme náš rodinný život na "bez Cass" a "s Cass" a někdy máme pocit, že těch psů je vlastně několik: běžkyně vytrvalá - společně běháme po loukách a lesích, vždy ochotná k aportu - čehokoliv odkudkoliv, pasení - cokoliv se hýbe a rozptyluje musí být zhoufováno do stáda, pracovnice na home office - bedlivý téměř nehybný dozor z gauče na páníčky u počítače, nelovkyně - opravdu nelovím, jen se chci zblízka podívat, co to utíká, plavkyně - s podmínkou, že voda nadobro vyschla, canisterapeutka - ať se cítíte jak chcete můžete mě mazlit jak dlouho chcete, návštěvnice výletní - zvědavá na nová místa i když to znamená tu otravnou jízdu autem, mluvící - občas hodně, ale neumíme přeložit a také elegantní dlouhonohá modelka s vysportovaným tělem, krásně klenutým hrudníkem a útlým pasem, co nezkazí žádnou legraci.

 

 

Otec : Fergy Tery Gopo “ Fergy “ ( nar. 11. 2. 2017 )

Zdraví :

 • eyes clear ( as puppy )
 • CEA non-carrier ( by parentage )
 • DKK 0/0
 • ED 0/0
 • MDR 1 +/- ( by parantage )
 • DM N/N ( by parantage )
 • DNA profile
 • plnochrupý

Výstavy : CZ JCh., BOJ, CAJC, CAC, Res.CAC

 


Majitelka o něm říká :Fergy je náš rodinný společník, moc hodný, zároveň energický, vytrvalý, zdravě sebevědomý pes, snadno zvladatelný, poslušný a vyrovnaný. Nikdy nezkazí žádnou legraci, umí se stejně tak věnovat gaučingu, jako jakékoli jiné nabídnuté aktivitě. Rád nás doprovází na výletech a procházkách v přírodě i ve městě, rád zajde na psí hřiště i k vodě, přestože kolie nejsou z vody nadšené, Fergy plave a umí si ve vodě i zařádit, s dcerou se věnuje rekreačně caniscrosu, divokou zvěř neloví, spíše pase a to i holuby na náměstí. Miluje svou rodinu a blízké, k cizím lidem je nedůvěřivý, s novými známými se musí nejprve několikrát setkat, aby se kamarádil, je to spolehlivý parťák, krásného exteriéru, po výborných předcích, oplývajících širokou škálou zkoušek, z matčiny strany se několik generací věnuje canisterapii, tatínek je aktivní záchranářský pes. Pro nás je prostě jedinečný, plní víc, než naše očekávání.