31. srpen – Rodinné úspěchy

Organizátoři dogtrekku Po stopách Járy Cimrmana, kterého jsme se zúčastnily minulý týden, už zveřejnili ty jediné a po zmatečném vyhodnocování oficiální a pravé výsledky….. Takže nakonec to dopadlo následovně : ve dvojicích v kategorii MID ženy na 35 km jsme se s Janou a kolektivy ve složení Sendy + Úďa + Miluška + Ruby umístily na 7. místě s časem 7 hod. 21 min. ze 14 týmů. …..před náma byly, jako téměř vždy, jen „běhny“  🙂 ( takto familiárně jsme si s Janou pojmenovaly midaře, kteří závod běží ) …..škoda toho blouděního a km navíc……příště to už musíme dát bez toho 🙂 ! …….si to říkáme vždycky…..tak nevím, kde je chyba 🙂 ……Pár foteček máme v GALERII – Výlety.

Dogtrekku se včera v sobotu 30.8. zúčastnila i Zuzka s Nelkou a „naší“ strakatou Cilkou ( Ctislávka ) . Valašské Kotáry – MID ženy 40 km holky zvládly v pohodě za 9,5 hod. A od Zuzky přišla ještě jedna výborná zpráva a to, že Údina vnučka a Cilčina dcera Arvika Nella Belavia na MVP v Mladé Boleslavy 30.8. ve třídě mladých od rozhodčí Mgr. B. Ovesné obdržela výborný posudek a ohodnocení V1 CAJC BOJ ! Všem moc, moc gratulujeme !

No a poslední důležitou novinkou je…..1. září oslaví naše externí „D“ Zlatíčka ve složení Dáreček, Deniska, Darinka, Danuška a Drahuška své první, životní jubileum, svůj první rok života ! Všem vám přejeme hlavně hodně zdravíčka, psí pohodičky a elánu do dalších strakatých let ! Posíláme podrbání a hudlana 🙂