14. září – Abáš otcem, MČR malých plemen, klubová výstava

Abáš Fiškulín se stal 9. září podruhé otcem vrhu „H“ v ch. st. Dakam http://psi.dakam.cz/ Elitě Dakam se narodilo 6 strakáčat z toho čtyři fenky a dva pejskové, všichni černožlutobílí. Jestli se z některých vyklubou chlupaťáci, ukáže čas…..Moc gratulujeme a ať štěnda rostou a prospívají !

V sobotu 13. září se „naše“ nosatá Anička ( Annag Áňa ) s Renčou zúčastnily klubové výstavy Moravskoslezského klubu chovatelů colií a sheltií v Chropyni. Vystavovaly se ve třídě otevřené s výsledkem V1 CAC od paní rozhodčí A. Kochan ( PL ), která jim napsala i parádní posudek. Holky super, moc gratuluju !

No a já s Miluškou jsme celý víkend trávily na Mistrovství České republiky malých plemen, které se konalo v Chlumci nad Cidlinou. ……a byla to naprosto dokonalá a perfektní akce ! Opět jsme se sešly se známími tvářemi a poznaly nové  lidičky, celý závod prožily v pohodové atmosféře a získaly spousty nových rad a informací. Miluňka závodila v kategorii ZMP 1 , kde bylo celkem osm závodníčků ve složení plemen : malí kníračové, JRT, pinč, šiperka a čsp 🙂 …..a jak jsme dopadly ? No, vcelku jsem byla s výkonem Milili spokojená, ale bohužel po rozpačitém vyhledávání ve čtverci a ne moc zrovna zdařilé stopě nás trio VELMI přísných rozhodčí J. Mikulecká + J. Čákora + Bc. S. Beníšek  nakonec „delegovalo“ na 5. místo 🙂