28. září – Zdařilý víkend, dozvuky akcí

….. a je za náma opět jeden velmi zdařilý, rodinný víkend 🙂

V sobotu 27. září jsme se s Miluškou zúčastnily coursingového závodu pořádaného Českým coursing klubem v Lysé nad Labem “ Pohár sv. Rocha „. Perfektně upravená, technicky náročnější 700 metrová trať spolu s parádním zázemím a organizací udělali z tohoto závodu dokonalou akci, kterou jsme si s Miluňkou a partou kamarádů příjemně užili. Milča běžela oba běhy s křížencem, připomínajím strakáčka, Archim. …..a doběhla si pro 1. místo v FCI NON skupině 🙂 !

V sobotu 27. září se také konala NV psů v Brně. Strakáče posuzovala paní rozhodčí V. Staviarska ( SK ). Údin rod reprezentovala ve třídě mladých vnučka Arvika Nella Belavia s ohodnocením V1 CAJC BOJ a ve třídě vítězů „naše“ Cilka ( Ctislávka ) s výsledkem V1 CAC se kterým si zároveň dodělala Českého šampiona ! Moc oběma gratulujeme !

O pracovní úspěch se postaralo další Údino vnouče a to Abáš Fiškulín, který v pohodě přes víkend zvládl zkoušky ZOP a OB – 1. Fiškulíne šikulíne, gratulujeme !

A na konec máme dva dozvuky našich předešlých akcí. Krátký záznam na kabelové televizi Štětí z dogtrekku “ Po stopách Járy Cimrmana “ Zprávy KTV Štětí – 38. týden 2014 a v GALERII – Kynologické sporty – fotodokumentaci z našeho letošního snaženího se na Mistrovství ČR malých plemen.