7. prosinec – Ocenění, šampionát, výstavy, narozeniny

Opět nadešel čas abychom se chlubili 😉 …..Miluška = historicky PRVNÍ český strakatý pes s titulem Pracovní šampion „ …..i malí dokážou velké věci ….. moji mrňku jsem opěvovala už tolikrát, že veškerá další slova jsou naprosto ) zbytečná…..a dále….. v klubové výstavní soutěži jsme letos lehce zazářili taky. I když jsme tuzemské výstavy moc neobjížděli, umístil se Elíšek v kategorii “ Pes roku 2016 „ na luxusním 2. místě 😀  V kategorii “ Chovatelská stanice roku 2016 „ se pak díky němu a naší odchovance Cilce ( Ctislávka Zlatíčko ) umístila naše ch.st. Zlatíčko na parádním 3. místě  😀  z celkem 34 zúčastněných chovek strakáčů. Velké poděkování za reprezentaci Zlatíček a převzetí ocenění posílám Zuzce Krejčiříkové a Janče „Abášové“ pak za jejich následné zaslání. Holky, děkuju moc 😉  !

Prodloužený víkend 2. – 4. prosince jsem s Eliášem trávila v Nitře na výstavách. Sobotní Winner show ve třídě mezitřídě s rozhodčím M. Václavíkem a nedělní Slovakia cup ve tř. šampionů, kde nás posuzoval slovenský rozhodčí J. Matyáš. Oba dny odcházel Elíšek z výstavního kruhu s oceněním V1 CAC BOS. …..a tím se stal čekatelem Slovenského šampiona krásy 😉 .

A máme tu jedny veledůležité narozky ! V pátek 9. prosince se před 13 lety narodila zakladatelka rodiny Zlatíček, matka rodu a nenapravitelná průserářka – naše ÚĎA ( Chudobka Anibob ) 😀 !!! Své narozeniny čurýček oslaví ve vynikající fyzické, ale hlavně psychické pohodě. Jako jediná z celé smečky se dokáže hrát a dělat blbiny se svým vnoučkem Eliášem, stále bez problémů zvládá 1 – 2 hodinové procházky po lese a stále mně dokáže zvednout tlak. Stejně, jako za svých mladých let 😀 . …..a to je dobře !  Uďošku, buď  tu mezi náma ve zdraví ještě dlouho 😉 !!!