18. prosinec – Velká aktualizace, statistika, PF 2017 atd. atd.

Minulou sobotu 10. prosince jsme s Miluškou a Elíšem vyrazili opět do Drahobudic na coursingový trénink. ……a Elíšek plnil trapně povinné tréninkové běhy ostošest 😉 . Se sparingem Miluškou si odběhl 2x párový běh. ….tak ještě zbývají dvě sólíčka a hurá na licenci 😀 !

A konečně máme za sebou velkou aktualizaci našeho webu ! Byly doplněny výsledky zkoušek, závodů, výstav…..doplněny údaje o Eliášovi Zlatíčko a Abášovi Fiškulín…..zaznamenány všechny dosažené tituly……zaktualizovány fotky některým našim odchovánkům a doplněny fotky z noseworkového závodu Fantomas…..a do „Napsali o nás“ byla vložena reportáž o našem dogtreku Panstvím knížete Auersperga. …..mimochodem…..z důvodů nutné změny realizačního týmu HLEDÁM PRO AUŠPERKA NOVÉ SPOLUPRACOVNÍKY – ORGANIZÁTORY, KTEŘÍ BY DO DALŠÍHO ROČNÍKU CHTĚLI SE MNOU JÍT 😉 …..do konce ledna musí být jasno…..

…..a jak se tak rok s rokem pomalu schází, nechala jsem si tradičně našim webákem „vyjet“ statistiku stránek Zlatíčko. Tak ku příkladu : web byl celkem zobrazen 19 175 x , nejvíce si návštěvníci prohlížely rubriky Štěňata aktuálně a Odchovy, první desítku tvořily státy – Česká republika , Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Švédsko, USA 😀 , Francie, Finsko a Anglie. U nás v Česku nás nejčastěji navštěvovali Pražáci , Pardubáci a Královehradečtí , dále pak ze Středních Čech, Jižní Moravy a Zlínského kraje. Nejvyšší sledovanost byla, když se plánovaly a byly pak narozené vrhy koliích Béčkařů a strakatých eFkařů 🙂 . Na web naší chovatelské stanice se vracelo 59% věrných okukovačů a 41% jsme měli nových příznivců. Děkujeme Vám všem, že nás navštěvujete a že se za námi i vracíte 😉 !!!