9. leden – Silvestrovský coursing, Novoroční setkání, Hanácká NV

Po delší pauzičce, která neznamenala, že se u nás nic neděje, přinášíme další aktuality ze  života chovatelské stanice  Zlatíčko 😉 .

Silvestrovské sobotní dopoledne 31. prosince jsme si s Eliášem a Rubynkou zpříjemnili na coursingovém tréninku v Drahobudicích. V pohádkově zimním počasí si Elíšek dovyběhal 😀 trapně povinné tréninkové solo běhy a Rubynka, která špatně snáší petardy, přišla aspoň chvilku na jiné myšlenky.

Na Nový rok 1. ledna za náma přijela „naše“  Anuška s rodinou Kulhánkovic. Udělali jsme si tradiční, návštěvní okruh, tradičně se Miluna s Anuškou poškádlily 😀 a tradičně měli, díky dětem, Úďa s Elíškem hody z drobků dobrot, které  holkám padaly 😀 .

V sobotu 7. ledna se jelo do Brna na XII. Hanáckou národní výstavu psů. Hlavním aktérem byl opět Eliáš ve třídě vítězů. Výsledkem V1 CAC Národní vítěz CAC ČMKU, který jsme obdrželi od rozhodčího pana O. Vondrouše si Elíšek dokončil Českého šampiona 😀 !!!

No a poslední novinka se týká našeho dogtrekového závodu “ Panstvím knížete Auersperga nejen se strakáčem 2017″ 😉 , který se uskuteční 7. října 2017. Mám nový pořadatelský tým složený z  Chrbjátovců  „Olouchovců“ a partou akčních, slatiňanských Klubu českých turistů. Takže přípravy započaly a opět je důvod se na co těšit 😉 .