4. říjen – Náš dogtrek

Po tříměsíčních, intenzivních přípravách  je vše za náma…. v sobotu 3. října se konal námi organizovaný dogtrek “ Panstvím knížete Auersperga nejen se strakáčem „ . Všechno klapalo, jak mělo…..počasí nám nebývale přálo…..a jak se zdá, závodníci byli spokojeni a “ Aušperkem “ nadšeni 😀 …..vyslechli jsme si hodně pochvalných slov….

Prozatím jen ve stručnosti….útulkoví závodníci Broček a Riči všechno zvládli naprosto s přehledem a celou akci si náramně užívali 🙂  ….a oba se nám během závodu zaláskovali 😀 . Riči se svojí dvounohou parťačkou trasu běželi a doběhli si pro 1.místo v kategorii TOUR mladší !!!….o to smutnější byl pak jejich návrat zpět do útulku 🙁 ….

Za naši rodinu závodili v kategorii TOUR mladší : Chase ( Andraí Ráďa Zlatíčko ) s Radkou, Rubynka, která pochodovala se slečnou Klárou Švarcovou za útulkovou, už v novém domově žijící Zuzi, dále v kat. MID ženy čsp : Abáš s Janou – umístili se na 1. místě  a v nejvíce “ námi “  obsazené kategorii TOUR čsp jsme dopadli následovně : na 4. místě s celou svojí rodinou dorazila Anuška !!! … Kulhánci, klobouk dolů, jste borci 🙂 ! …2. místo obsadila Danuška s Vrňatovými a pro 1. místo si doběhla Miluška, která závodila s kamarádkou Luckou 😀 . Všem moc moc gratulujeme a děkujeme za účast !!! Jste super 😉 Čas a fota zveřejním ihned, jakmile je budu mít k dispozici….Dále chci poděkovat kamarádkám Míle, Lůce a Květce, které nezávodily, ale přišly pomoct s organizací. Díky moc holky, bodly jste nám  🙂 !