11. říjen – Dozvuky a úspěchy

Nejprve pár dozvuků z minulého víkendu a našeho 1. ročníku dogtreku “ Panstvím knížete Auersperga nejen se strakáčem „ ….doplním výsledky naší rodiny….V kategorii TOUR ( 20 km )do 35 let jsme měli zastoupení v Ruby, která závodila se slečnou Klárou Švarcovou a časem 3:32 hod. se umístily na 6. místě v kat. a 9. místě celkově z 59 závodníků v TOUR. V téže kat. závodil i Chase ( Andraí Ráďa ) s Radkou Filipy. Obsadili 28. místo v kat. a 41. místo celkově. Časem 4:33 hod. Strakáči měli klubový závod, který dopadl následovně : MIDM ( 45 km ) – Ondřej Jareš – India časem 7:31 hod. – 1. místo. MIDWAbáš s Janou Brožkovou 1. místo a čas 7:14 hod. V kategorii TOUR ( 20 km ) závodila naše Miluška s Luckou Vaňousovou. S časem 3:02 hod. si doběhly pro 1. místo ! Druhá byla naše Danuška s paní Vrňatovou – čas 4:23 hod. Na třetím místě pak byla Bigi s paní Janou Kalinovou – časem 4:23 a 4. místo obsadila naše Anuška, která závodila s celou svojí rodinou Kulhánků v čase 5:21 hod. Anušáci, klobouk dolů 😉 ! Všem moc gratuluji a díky za reprezentaci rodné hroudy 🙂 ! Zlomek fotek ze závodu máme v naší GALERII – Výlety. Jinak další fotečky najdete zde : trixdrag.rajce.idnes.cz/2015-10-03_Dogtrekking_Panstvim_knizete_Auersperga_nejen_se_strakacem_2015/ a zde jancikam.rajce.idnes.cz/dogtrekking_panstvim_knizete_Auersperga_nejen_se_strakacem_2015 a zde jancikam.rajce.idnes.cz/fotky_z_Kociciho_hradku

V sobotu 10. října se opět činila naše  Áňa ( Annag Áňa ) s Renčou. Holky úspěšně složily zkoužku ZZO 😀 ! Posílám gratulku !

Olouch ( Ctiborek ) začal chodit na nový cvičák…..a hned po dvouch lekcích  se zůčastnil klubového závodu, který jeho nová škola pořádala. Byl vyhlášen za nejstaršího účastníka 🙂 a s nepovedeným odložením si nakonec vysloužil 10. místo. ….hocha lehce omlouvá změna prostředí a z toho plynoucí jakási “ rozjívenost “ 😀 …..Ale i snaha se cení !