28. září – Stopařský speciál, klubová výstava, rodinná návštěva

Máme za sebou MEGAúspěšný prodloužený víkend !!!

Všechno začalo v sobotu 26. září, kdy jsme se s Miluškou zúčastnily na našem domovském cvičáku v Častolovicích závodu “ Stopařský speciál “ . Závodily jsme v kategorii A tzn. půl hodinová stopa vlastní, 200 kroků, 1x lom, 1x předmět + poslušnost dle ZM/ZMMP. …a Miluňka se překonala…stopu dala na pro nás luxusních 95 bodů a tím si vybojovala 1. místo 😀 !!! z šesti závodníků ( 2x NO, BOM, BOT, MK ) v naší kategorii.

V neděli 27. září jsme úspěšně pokračovali na Klubové výstavě KCHMPP a výstavě FCI neuznaných plemen spolu s bonitací, vše konající se v Mladé Boleslavi. Rozhodčí byla paní Olga Dolejšová. Za naši rodinu se vystavovali : PSI – tř. štěňat : Elíšek VN1, tř. mezitřída : Chabáš z Majklovy zahrady ( syn Abáše Fiškulín, vnuk naší Anušky a pravnuk Údi )  – V1 CAC. FENY – tř. otevřená : Danuška ZlatíčkoV3 a tř. veteránů : Úďa, která byla poražena mladší „kolegyní“ 🙂 si odnesla V2.  A mezi chovné jedince čsp se úspěšně zařadil Chabáš a naše Danuška. Posíláme óbr gratulaci !!!

Na sváteční pondělí 28. záři jsme se moc těšili, jelikož nás svojí návštěvou poctili Nymburští. Přijel Údin zeť, Milčin manžel a Elíškův taťka – Edín ( Edison Dakam ) s částí svojí rodiny Urbanů 😀 ! Za slunečného počasí jsme hosty protáhli po našich lesích, navštívili jsme rozhlednu Báru II. a zašli na vynikající oběd. Setkání nemělo chybu. Eliáš si s tátou padli do oka a já budu doufat, že to chlapcům vydrží i do budoucna 😉