20. září – Aktualizace, novinky našich odchovů

Máme velkou aktualizaci našeho webu….Elíšek byl oficiálně přidán mezi “ Naši psi “ , do rubriky Aktivity byly doplněny letošní  závody, zkoušky a výsledky výstav, do odkazů byl vložen námi pořádaný dogtrek “ Panstvím knížete Auersperga…nejen se strakáčem “ a vyměnili jsme už ohleděné náhledové fotečky za čerstvější a aktuálnější 🙂 .

Milča a Rubynka jsou TV hvězdy 😀 ….v několika záběrech se mihly v reportáži kabelové televize Štětí z dogtreku “ Po stopách Járy Cimrmana “  https://www.youtube.com/watch?v=ae2sm2WO1w4&feature=youtu.be

Vynikající zpráva přišla z ch. st. Nella Belavia. Naše Cilka ( Ctislávka Zlatíčko ) čeká štěňátka s Alfem z Kraje Thurn Taxisů !!! Vrh „B“ by se měl narodit v polovině října a k odběru by strakáčata měla být v polovině prosince. A pozor…..můžeme se těšit i na dlouhosrsťáky 😉 ! Zájemci kontaktujte chovatelku Zuzku Krejčiříkovou http://strakate-poklady.webnode.cz/ .

A jednu OBROVITÁNSKOU gratulaci posíláme Renče a naší Aničce ( Annag Áňa Zlatíčko ) !!! Holky šikovné dneska 20. září složily v Kounicích další zkoušku pasení a to IHT 1 TS a navíc v jedničkách obsadily 3. místo 😀 !!! ….rozhodčím byl R. Loučka, kterému se Ančí moc líbila…..