26. červenec – Šampion, náš prvňáček, dogtrek

Na Klubového šampiona práce má Ruby nasbíraných bodů miliónšest už xxx let….ale nedařila se nám plnit  druhá část podmínky a to výstava….nějak nás “ přešla chuť “ a ani ta nálada už není co bývávala…..ALE…..po lehké úpravě podmínek….se RUBY ( Barbucha Flying Ear ) zaslouženě stala KLUBOVÝM ŠAMPIONEM PRÁCE  😀 ! …..kromě nějakého toho závodu má prozatím na kontě ZVOP, HWT TS, IHT 1 TS, IHT 2 TS, IHT 3 TS, OB – Z, OB 1, ZOP, ZPU 1, ZZO, BH, FPr 1, StPr 1, StPr 2, StPr 3… + coursing + dogtrek + doživotní certifikát canisterapeutického psa. V současné době je hlavní “ pracovní “ náplní Rubky práce v DSS Slatiňany ve kterém působí, jako psí terapeut.

Elíšek byl dnes 26. července poprvé ve škole 🙂 ! …..a vypadalo to, že se mu na cvičáku v Častolovicích i líbilo. Hned se zkamarádil se starší spolužačkou šeltií Májou a vrstevnicemi šeltičkou Rubynkou a německou ovčandou Corynkou. Mezi holkama byl ve svém živlu 😀 ! Do školy, ale nepřijel jen blbnout…..“ vyčuchal “ si stopičku, potrénoval přivolání, sedni, lehni, štěkání na povel a přípravu na výstavu. Za dnešek by si zasloužil jedničku s hvězdičkou 😉 .

Přijměte pozvání na prohlídku panství knížat z rodu Auerspergů ! Rodu lidového, osvíceného a pokrokového, který v krajině Železných hor zanechal nejednu stopu…

3. října spolupořádáme s kamarádkama Janou a Káťou 1. ročník dogtreku ” Panstvím knížete Auersperga nejen se strakáčem ”

Zde najdete veškeré informace : http://panstvim-knizete-auersperga.webnode.cz/

Jste srdečně zváni ;)  !!!