2. srpen – Nominace na mistrovství, SV Přerov

12. – 13. září se bude konat v ZKO Žamberk Mistrovství ČR malých plemen. Účast na letošním ročníku podmínila ČKS splněním nominační zkoušky. No a Miluška tuto podmínku splnila a tím pádem se na mistrovství 2015 nominovala . V sobotu 1. srpna za úmorného vedra 35 stupňů ve stínu, složila v ZKO Dvůr Králové  nad Labem – Nový Svět zkoušku ZMMP tzn. v této kategorii bude i závodit 😉 . Pískal pan rozhodčí Jan Nekvapil.

V sobotu 1. srpna se rovněž konala akce výstavní – Speciální výstava v Přerově, které se ve třídě vítězů zúčastnila „naše“ Cilka ( Ctislávka Zlatíčko ) . Pěkným posudkem a ohodnocením V2 res. CAC ji ocenil pan rozhodčí Tibor Havelka. Gratulujeme 🙂 !

…. a jinak stále a pořád trénujeme…..ušetřena je jen veteránka Úďa, která si už užívá “ výcvikového důchodu „. I tentokrát si Elíšek nedělní školu v Častolovicích parádně užil…..řádil nejenom se svojí kámoškou – spolužačkou Corynkou, ale družil se i s ostatními členy cvičáku a to jak s čtyřnohými, tak i s jejich dvounohými doprovody 😀 ……