9. srpna – Zkouška, dogtrek

….. úmorná vedra pokračují ….. a my v nich pokračujeme se skládáním zkoušek …..Tentokráte byla za hvězdu Rubynka 😀 ! Na zkoušky na našem cvičáku v Častolovicích jsme s Rubkou v sobotu 8. srpna nastupovaly, aby jsme doplnily počet zkouškařů. Trénovánímu jsme moc nedaly, protože se Ruby věnuje naplno víceméně už jen canisterapii. Ale nosatice nic nezapomněla a tak další zkoušku ZZO 1 pískanou paní rozhodčí Markétou Dvořákovou, zvládla i v tom příšerném počasí na pohodu a ještě stihla vypomoct, jako „nástřelák“ u zkoušky BH 🙂 !

O náš dogtrek jeví zájem další a další oslovení sponzoři. Mimo jiné mezi spolupracující se zařadil i hřebčín Slatiňany 🙂 …..Tuto i minulou sobotu nám o závodu vyšel v Deníku Chrudimska článek s pozvánkou. Tak neváhejte a přihlašte se !

Přijměte pozvání na prohlídku panství knížat z rodu Auerspergů ! Rodu lidového, osvíceného a pokrokového, který v krajině Železných hor zanechal nejednu stopu…

3. října spolupořádáme s kamarádkama Janou a Káťou 1. ročník dogtreku ” Panstvím knížete Auersperga nejen se strakáčem ”

Zde najdete veškeré informace : http://panstvim-knizete-auersperga.webnode.cz/

Jste srdečně zváni ;)  !!!