23. července – Důležitá vyšetření

V pátek 22. července jsme si udělali hromadný výlet do Pardubic na kliniku k MVDr. Jiřímu Beránkovi.….Naše početná skupííína nosatých Béčkařů absolvovala oftalmologické vyšetření s výsledkem ….. VŠICHNI PROSTÍ očních vad 😀 ! A můj strakatý Elíšek podstoupil preventivní EKG vyšetření, páč jako budoucí „pokrývač“ ….dle mého názoru…. musí být zdráv a fit. Výsledek cituji : „Stav je zcela ve fyziologickém rozmezí, bez patologického nálezu“ ….a tak je Lulík zdravý, jako řípa i s rybičkou dohromady 😀 !

Malým nosáčkům se mamahotel krátí…..ješte 14 dní a půjdou do světa…..většina z nich už na tuty ví, která rodina bude jejich novým domovem. Bětka s Vildou se stále ještě „dolaďují“ …..tak snad už konečně i oni najdou ty pravé dvounoháky 😉 ! A strakatiny oslavily svůj první týden života. Všem se daří naprosto luxusně, pěkně prospívají a Bertina je dokonalou mámou, která si svoje dětičky hýčká a má je, jako z cukrkandlu 🙂 . Většina eFkařů už je závazně zadána….

…..po hromadě radosti nám osud uštědřil ránu, která nás nemilosrdně srazila do tvrdé reality….Od Prodělalů přišla těžko pochopitelná zpráva….milovaný benjamínek vrhu „E“ ….naše zlatečko Edunek ….. už není mezi náma….