6. srpen – Spousty novinek …

Událo se toho zase spousta….

V pondělí 25. července v brzkých ranních hodinách vyrazil s Dog teamem ve složení : hl. manager –  Jarda, tisková mluvčí – Ivet a osobní pečovatelka a handlerka Klára, náš Eliášek na svoji „pracovní“ dovolenou k móři do Chorvatska do Splitu, kde se konala ve dnech 28. – 31.7. prestižní výstava 4 summer night shows. Dle průběžně zasílaných fotek si Eliášek pobyt užíval. Měl tam partu kamarádů – setry Artíka a Goldíka a ausinku Britu, na prochajdy chodil na pláž a byl opečováván ze všech stran. Na čtyřech nočních výstavách se náš “ češki pjegasti pas „ v mezitřídě  představil rozhodčím : makedonskému Peru Božinovskimu, italské Manole Poggesi, slovenské Lindě Volárikové ( ta jediná věděla, co za plemeno posuzuje 😀 ) a novozélanďance Lesley Chalmers. Ode všech byl ohodnocen V1 CAC BOB a tím se náš chlapeček stal Chorvatským šampionem 🙂 ! Fotodokumentaci z pobytu máme v GALERII – Výstavy.

Ve čtvrtek 4. srpna jsem byla naposled navštívit naši externí kupu nosáčků, kteří se v těchto dnech začínají rozprchávat do svých nových domovů. S některýma z nich se budeme vídat, protože zůstali v našem okolí. Tak bando „Bé“…..ať se vám daří a ať jste milováni 😉 !  POZOR ! PŘED ODBĚREM NÁM BYLA ZRUŠENA REZERVACE NA ZLATÉHO PEJSKA BENJAMIN BRAD FIDI !!! BENJAMIN JE IHNED K ODBĚRU 😉  Více informací najdete v Štěňata aktuálně. 

No a dneska 6. srpna započaly dny otevřených dveří u strakatých eF Zlatíček. S Prodělalovic rodinou jsme využili prominentního  postavení a strakatou nadílku vyrazili omrknout,  jako jejich první návštěva 🙂 . Mamka Bertička nás pyšně k dětem zavedla a spokojeně nás sledovala zpovzdálí. Strakáčatům se klubou puntíky, Felix Prodělal bude pravdě podobně jediný blonďák po tatínkovi a k mé velké radosti se Fríďulka tváří, jako pačesatá 😀 . Štěnda jsme pomuchlovali a nafotili. Výsledek je v GALERII – Odchovy. Už se těším na další navštívení, až Faustýnka, Figurka, Fríďulka, Ferda a Felix povyrostou a bude s nima ještě větší zábava 🙂