19. červenec – Hattrick ch.st. Zlatíčko…a MÁME STRAKATÁ ŠTĚŇÁTKA !!!

Máme za sebou supr – čupr MEGA úspěšný víkend ! Elíšek …v sobotu 16. července … na NVP v Ml. Boleslavi … ve třídě mladých…z 15 strakáčů … od rozhodčí paní Zdenky Holmerové… získal … V1 CAJC BOJ BOB 😀 !!! …a dodělal si tím Českého junior šampiona a Klubového junior šampiona 😀 … A jeho malinkatá maminka Miluška … v neděli 17. července … na cvičáku v Lukové … u rozhodčí paní Skalické … úspěšně složila … zkoušku ZZO 2 😀 !!!… jako, pokud vím, první strakáč … a tím si udělala 14. zkouškový zářez….

A do třetice…. dočkali jsme se 😉 ! 16. července se „naší“  Bertičce narodilo 5 nádherných, zdravých strakatinenek 😀 !!! Tři holčičky : Faustýnka + Fríďulka + Figurka a dva klučíci : Felix + Ferda 🙂 . Mamce i štěňátkům se daří výborně, děti prospívají, baští a rostou do krásy. 

Nosatí exterňáčci se taky snaží ostošest, aby z nich vyrostla krásná psiska…..rostou, jako houby po dešti…..mají za sebou druhé odčervení, začali běhat po dvorku a zahradě…..a samozřejmě lumpačí, jako každá pořádná, zdravá štěňátka. A většina z nich se už i seznámila se svojí novou rodinou 😉 .

V GALERII máme nové fotky v rubrikách – Výstavy , Odchovy B nosatí a novou galerii mají v Odchovy  F strakatí 🙂