3. červenec – Ruby veteránem, externí nosáčci, dogtrek „Aušperk“ 2016

1.července naše Rubynka vstoupila do výstavní třídy – veterán 😉  ……oslavila své už 8. narozeniny !!! To, ale vůbec neznamená, že je veteránem i ve skutečnosti. Ruby je stále velmi aktivní a v současné době působí v našem kolektivu, jako hlavní canisterapeut v DSS Slatiňany. Tak Rubynko – čerstvá babičko a tetinko 😀 , já doufám, že ti ta činorodost a elán vydrží co nejdéle !

Našim nosatým exterňáčkům uplynula novorozenecká karanténa a tak jsem se v sobotu 2. července za nimi vypravila na první návštěvu 🙂 „Valná hromada“ se má čile k světu a čím dál víc a dál prozkoumává okolí svého pelechu. Koliátka na  sebe začínají povrkávat, začínají se mezi sebou hrát a  pomaloučku se z nich stávají pořádná psiska 😉  ….a jsou vybraná jména, která zbývá přiřadit a doladit tak, aby se k jednotlivým Béčkařům hodila….Klucí budou – Benjamin Brad Fidi + Bony Klídek + Bruce Vilda + Brzdi + Buzz Kervil Holly ….pro holčiny máme v nabídce – Bambule + Best Tie Holly + Beth Bětka + Blondee 🙂  Aktuální fota máme v Galerii – Odchovy. Kdo chce vidět ještě víc, nechť zavítá na facebook na stránky Witch  https://www.facebook.com/koliestenata/   😉 !

V aktuální čísle měsíčníku Ozvěny Slatiňan nám vyšla pozvánka na náš dogtrek “ Panstvím knížete Auersperga nejen se strakáčem 2016 „. Veškeré informace o závodě najdete na webových stránkách  http://panstvim-knizete-auersperga.webnode.cz/  ….. na které máme mimo jiné odkaz v našich ODKAZECH   🙂