22. červen – Předváděčka v ZŠ, MVP Brno

V rámci dne s Integrovaným záchranným systémem jsme se s Miluškou zúčastnily v pátek 20. června předváděčky v ZŠ v Častolovicích. Ve skupině záchranářů Milčí předvedla ukázku poslušnosti, pachových prací a vyhledávání osoby ukryté v krabicích :). Tečkou za naší ukázkou měl být tunel, který je u našich klientů canisterapie velmi oblíben a který byl původně plánovaný jen  s pomocí několika žáčků…..dětem a hlavně paním učitelkám se to natolik zalíbilo, že nám přidávaly další a další  „články“…..no a dopadlo to tak, že Milča nakonec musela zdolávat cca padesát rozkročených dětiček 🙂 !

V sobotu 21. června za náma do Slatiňana přijeli na lesní pochoďák naši noví kamarádi čivaváci Čenda a Otík se svými akčními dvounoháky, kteří byli původně, bohužel „nenaplněnými“, zájemci o naše letošní, plánované nosaté Zlatíčko. …..a tak jsme havlíčkobrodské pěkně po našem okolí s kolektivem protáhli.

Odpoledne přišla zpráva od Zuzky, která se s „naší“ strakatou Cilkou ( Ctislávka ) vystavovala ve třídě šampionů na MVP Intercanis v Brně. Cilka od pana rozhodčího Řehánka obdržela zaslouženě V1 CAC BOB a dále pak v závěrečných soutěžích svoji brněnskou spanilou jízdu zakončila jako  2. BIG v Národní ceně ! Moc GRATULUJEME !!!

Další óbr gratulaci posíláme našim jediným a už dvouletým Zlatíčkům kóliáčkům, kteří svoje narozeniny oslavili taktéž v sobotu 21. června. Všem vám, nosáčci naši, přejeme hodně zdraví a spokojenosti do dalších psích let 🙂 !