16. červen – Příroda je příroda, „Podorlický závod“, velká aktualizace

Ze všeho nejdříve máme jedno smutné oznámení…..Letos, bohužel, při nás “ chovatelské štěstí “ nestálo….. Ač se ženitba Rubky a Bleska zdařila, plody byly vstřebány a tak se malých nosáčků nedočkáme…..je nám to moc líto…..Všem našim věrným zájemcům děkujeme, že vydrželi čekat a s náma doufat až do poslední chvíle.

….. a abych zahnala chmury, vyrazila jsme v neděli 15. června s Miluškou k nám na častolovický cvičák na “ Podorlický závod „ . Soutěžily jsme v kategorii ZVV1 – poslušnost v konkurenci 15 soupeřů. Pan rozhodčí Vanžura náš výkon ohodnotil 84 body a ty nám „stačily“ na celkové 9. místo. No, výsledek nic moc, ale kvůli kamarádům a známým a vynikajícím dobrotám, které napekly kamarádky  Lída + Lída to byl naprosto perfektně strávený den 🙂

Konečně máme VELKOU aktualizaci webovek ! Byly doplněny všechny výsledky závodů ( sportovní kynologie a coursing ), výstav a dogtrekků a všechny naše nově složené zkoušky. V “ Napsali o nás „ máme v psích časopisech  fotky z našich úspěchů. Fotogalerie je obohacena o nové fotky ze Sportovní kynologie, Coursingu, Výstav…..