21. květen – Odchovanci, narozeniny, MVP Litoměřice

Na úvod se vrátím k minulému víkendu…..V termínu 12. – 14. května probíhal ve Věšíně sraz strakáčat narozených v roce 2016Štěňata strakatá 2017. Za naši rodinu reprezentovali Faustýnka, Ferda a Felix. Všichni byli moc chváleni, poradkyni chovu a chovatelskému kolegiu se líbili. Odchovánci si vyzkoušeli potrénovat vystavování, poslušnost a coursing ( který mají všichni v krvi…..babička Úďa, coby úspěšná coursingová závodnice na ně všechny může být právem hrdá 😉 )  a Ferda zazářil ve sportovním klání, které dokonce i vyhrál 😀 ! Mám z vás všech radost a jen tak dááááál 🙂 !

V pondělí 15. května oslavila strakatá „Cé“  Zlatíčka své 6. narozeniny 😀 !!!! Já i Miluška ( Ctimilka ) posíláme dodatečně  óbr štípaného hudlana Cordulce, Cilce ( Ctislávka ), Olímu ( Ctiborek ), Bonýskovi ( Ctimírek ) a Maxovi ( Crišpín ). Bando, hlavně hodně zdraví, lásky vašich rodin a těm co sportují a vystavují další sportovní úspěchy a výstavní tituly 😉 !!!

V sobotu 20. května vyrazil Eliáš se dvěma foxi slečnama do Litoměřic na mezinárodní výstavu psů. Vystavoval se ve třídě šampionů a s oceněním  V1 CAC od rozhodčí B. Ovesné si úspěšně splnil titul Český grandšampion 😀 !!!