14. květen – NW, výstava, coursing

Tak to byl zase týden …..týden plný akcí, především sportovních. Začali jsme ve středu 10. května. V chátrajícím JZD v Nepasicích se konaly noseworkové zkoušky. V rozpadajícím se kravínu skládal Eliášek zetkového urbana 😉 Rozhodčí Klárou Hlubockou byl pochválen a oceněn červenou kokardou, která znamená, že  Elíšek splnil NW – UZ 😀 !!! Několik fotek máme v GALERII – Kynologické sporty.

Odbočku od sportováního jsme udělali v sobotu 13. května. Eliáš se ve třídě vítězů natřásal na 47. Krajské výstavě psů v Hradci Králové. I přes kraviny, které dělal se paní rozhodčí Aleně Košťálové líbil a tak od ní obdržel V1, vítěz třídy, krajský vítěz 🙂 . Výstavy se ve třídě mladých zúčastnil i náš nosatý Brů ( Bruce Vilda ). Od rozhodčího pana Krinkeho vyfásl VD 3……jsem přesvědčená, že k tomuto výsledku dopomohlo i né až tak „košér“  předvedení……které se musí ještě holt pilovat a trénovat, aby to bylo příště lepší  😉 .

Týden jsme zakončili opět sporten a opět v režii Elíška. 😀 V Chlumu se 14. května konal coursingový klubový závod Českého psa. Byla zde možnost plnění licenčních běhů a tak jsme toho využili. Eliášek vyfasoval, jako parťáka do párových běhů, fenku bulteriéra. Šlo jim to parádně a tak má božan lulík odběhány a splněny 2 společné běhy 😀 !