7. červenec – Reklama, návštěva, Céčkaři

V týdnu nám v červencových Ozvěnách Slatiňan vyšla upoutávka, cílená především na slatiňanské spoluobčany, na „Aušperka“ 😉 ! Doufám, že se nám na letošní ročník našeho dog-maratonu Panstvím knížete Auersperga…nejen se strakáčem  podaří zlanařit víc místních 😉  !

V pátek 6. července jsme s Rubynkou přijaly pozvání a vyrazily do Třebechovic pod Orebem na návštěvu ke kamarádce Květě na kukandu šeltiích mimísků. Dostalo se nám radostného přivítání od Máji, Rubinky i prďolků Bárnýho a Bellinky, fotilo se, mazlilo a povídalo a vůbec to bylo parádně prožité dopoledne 🙂 Tak ať se šeltičkám Béčkařům  daří a ať mají milující rodiny, které na ně už netrpělivě čekají !

Z Kolína přišly aktualitky od našich nosatých exterňáčků … všichni pěkně baští, přibývají na váze a pozor ! …. začínají se otvírat očka 😀 ! Všechny feňulky jsou už zarezervovány. Jediný, který své lidičky prozatím ještě nemá je náš trikolorní chlapák Cassanova! Zájemci neváhejte ! Jediný pes v tomto jediném vrhu z feny Berit in-Sitú s předpoklady jedinečného a zajímavého genetického potenciálu  😉 !