17. červenec – Felix, narozeniny, nosatí „C“

Během posledních čtyř dní se toho událo poměrně dost…..

… a začneme strakatým Felixem … ten se v sobotu 14. července zúčastnil Národní výstavy psů v Mladé Boleslavi. Vystavoval se v třídě otevřené. Rozhodčí A. Košťálová nám ho ocenila známkou V2 Res. CAC 🙂 . Moc gratulujeme a Prodělalovým děkujeme za prezentaci rodné hroudy 😉 !

Před 2 roky se v Záboří nad Labem naší Bertičce 16. července narodilo pět mimísků 😀 Fríďulko, Figurko, Faustýnko, Ferdo a Felixi … strakatá Zlatíčka benjamínci … posíláme vám mega hudlánka a přejeme všechno jen to nej … a především to nejdůležitější … zdravíčko a lásku 😉 !

No a já vyrazila v sobotu 14. července do Kolína na první návštěvu za našimi nejmladšími nosáčky „C“ exterňáčky 😀 . Jsou to  potěšeníčka …. všichni se už rozhlíží po světě, ti nejzdatnější zdatně přelézají bazének – tím přidělávají starost mamce Beritce 😀 , pěkně baští a rostou, jako z vody … a všechna kolií Zlatíčka se už seznámila se svými  budoucími rodinami, které se na ně moc těší 🙂 ! Céčkaři mají založenu svoji fotogalerii, kde je možno omrknout první fota. Galerie – Odchovy.

Na závěr jedna smutná zpráva … přes veškeré snahy Darinky i pana Táboříka se bohužel  strakatých odchovánků nedočkáme 🙁  Člověk míní – příroda a osud mění. Ani jeden ze tří vhodných partnerů pro Dixinku se do ženění nehrnul 🙁 … ano …  i to se, bohužel, stává 🙁 …