6. červenec – …stále se u nás něco děje.

Hned na začátku týdne jsme měli jedny narozky…..1. července oslavila naše Rubynka krásných 6 let :). Rubátko naše, přejeme ti hodně zdravíčka a psí pohodičky( kterou máš tak ráda) do dalších  kraťandích let 🙂 !

…..“ Jak jsme si s kolektivem zakusili ostrahu objektu 🙂 …..Přihodilo se to nenadále a neočekávaně. Aleš “ Anušák “ byl spolupořadatelem a organizátorem akce Řemeslné Choltice, která se uskutečnila v sobotu 5. července na zámku v Cholticích. V pátek zavolal, že mu vybouchlo  hlídání už připraveného tržišťátka a jestli náhodou o někom nevím, kdo by ho měl zájem ho přes noc strážit. Výzvy mám ráda a tak jsme s psíčkama do toho šli. ….. a bylo to naprosto super ! Poprvé v životě jsme v opravdové praxi uplatnili štěkání na povel 🙂 a to když nad ránem chtěli opruzovat značně opojení místní mládežníci . Kolektiv jim nedovolil do zámecké brány strčit ani nos, natož vstoupit dovnitř a s velkým gustem je doslova vyřval a dokonale vyděsil :). …..a já jsem si to pěkně užívala. S holkama se bát fakt nemusím !

A po tak krásně probdělé noci přijeli za náma v sobotu do Slatiňan v plné sestavě Chrudimáci – Corduláci . Prošpikovali jsme les po cestách vhodných a přístupných pro kočárek s malou Lucinkou z které byla hotová naše Rubynka, probrali jsme všechno možné i nemožné, příjemně se znavili, zrelaxovali, vyčistili si hlavy a v lesní restauraci Monako doplnili  tekutiny.