5. červen – Výstavní Zlatíčka

Po víkendu resp. prodlouženém víkendu 2. – 4. června se mohou Zlatíčka pochlubit výstavními úspěchy 😀 .

Začal to Eliášek v pátek 2. června na MVP v Nitře na President Cup 2017. Ve tř. šampionů, od rozhodčí paní Ivety Vojtekové obdržel V1 CAC BOB 🙂

….. pokračovalo to sobotou 3. června opět MVP v Nitře tentokráte Grand Prix Slovakia Winner Show 2017….tř. šampionů, V1 CAC BOB od rozhodčí Gabriely Ridarčíkové 🙂 . A tímto výkonem si náš Eliáš Zlatíčko splnil titul SLOVENSKÝ GRAND ŠAMPION 😀 !!!

V neděli 4. června se pokračovalo Polskem na XXIII. Krajowe Wystawe Psów Rasowych v Zakrzowie. Elíš ve tř. championów byl ohodnocen polským rozhodčím panem Waldemarem Mrowiecem známkou V1 CWC NDP BOB 🙂 . 

Činila se i nosatá Zlatíčka a to na Klubové výstavě KCHCS v Humpolci v sobotu 3. června. Reprezentoval nás „náš“  Brusík ( Bruce Vilda Zlatíčko ) v silné konkurenci 5-ti  psů třídy mladých. Od znalkyně plemene, irské rozhodčí paní Karen Mc. Devitt dostal luxusní, nic nevyčítající posudek a ocenění V2 ! Moc si tohoto ocenění vážíme, protože paní Mc. Devitt nedávala „výborné“ jen tak zadarmo. Zlatému chlapci gratulujeme a jen tak dááál 😉 !!!