29. březen – Po stopách Toulovce, úspěchy

Miluška se se svou březostí pomalu, ale jistě blíží do finále, Úďa jí na mateřské dovolené dělá společnici a tak jediný, kdo se může plně věnovat reprezentaci naší chovatelské stanice je Rubynka 🙂 . Tentokrát jsme v sobotu 28. března vyrazily na náš letošní první, oficiální dogtrekk  Po stopách Toulovce. V druhém ročníku, kategorii MID na trasu dlouhou 44 km, která měla start i cíl na Luckém vrchu a vedla malebnou krajinou Železných hor a Žďárských vrchů jsme se vydali ve složení : Já + Ruby, Jana + Béďa a Míla + naše Cordulka. Naše putování začalo v 6.32 hod. za nevlídného, chladného počasí s mrholením a občasným padáním čehosi zmrzlého…..postupně se ale příroda umoudřila a tak jsme do cíle přišli se sluníčkem něco málo před půl třetí. Užili jsme si to, Toulovec opět nezklamal, jak nádhernou přírodou, tak perfektní organizací ! Nejenom že jsme NEbloudili, ale 44 km jsme zvládli pod osm hodin, což je náš osobní rekord ! Oficiální výsledky neznáme…..na vyhlašování jsme nezůstávali, ale jakmile se je dovím, oznámím je 🙂 Fota máme v GALERII – Výlety.

No a mezitím co jsme  se my v sobotu „procházeli“, tak naše Bertička s Tondou závodila na domovském cvičáku v Týnci nad Labem v kategorii ZZO…..a zopakovala si výsledek z listopadového závodění v téže ZKO…..z celkem 9 závodníků ve skupině s 95 body se umístila opět na 1. místě !!! Je to naprostá bomba, moc gratulujeme !

Bertičce a všem jejím sourozencům  Bohunce, Bohdance, Blanče, Bruníkovi a Boříkovi posíláme ještě jednu óbr gratulaci a to k 6. narozeninám, které slaví dnes 29. března 🙂 ! Buďte všichni zdraví, šťastní a spokojení…..Zlatíčka naše strakatá. Tichou vzpomínku věnujeme  klukům Barnabáškovi a Břéťovi…..