20. červen – Sportující Zlatíčka, Jednooký vlk, narozeniny

Milušce skončila mateřská….. synka Elíška doma hlídá babča Úďa…..od toho babičky přeci jsou 😀 …… a tak se Milili může opět vrhnout do sportováního…..svoji letošní sezonu zahájila 20. června dogtrekkem Jednooký vlk – Vochtánka 2015. V kategorii MID DTW2 na 35 km si kromě Milči zazávodila i Rubynka. S kamarádkou Janou a ovčandou Mendy jsme tentokrát vyrazily do kempu Vochtánka, který se nachází pod hradem Potštejnem. Počasí, bohužel nic moc…..půl cesty nám více či méně mrholilo a i přes chvilku nesměle vykouknuté sluníčko nás zastihla průtrž mračen s kroupama. Všechno jsme přežily a jinak parádní trekk si dokonale užily. Trasa vedla nádhernými lesy a přírodou podhůřím Orlických hor, údolím Divoké Orlice a chráněným územín Tiché Orlice, okolo hradů Potštejn a Litice a několika malebnými vesničkami. Umístění opět netušíme, ale ihned, jak se dovíme, doplníme. Jinak máme za sebou rychlý závod. Trasu 35 km jsme zvládly za neoficiálních cca 6 hodin a 15 minut 🙂 . Fota máme v GALERII – Výlety.

A sobota 20. června byla sportovní i pro naše strakaté Zlatíčko Cilku  ( Ctislávka ) a Zlatíčko nosaté Aničku ( Annag Áňa ). Spolu se Zuzkou a Renčou „naše“ holky vyrazily na OB závody a zkoušky do Ostravy Třebovice. Tým Zuzka s Cilkou se předvedly v kategorii OB 1, Renata s Áňou přijely skládat zkoušku OB – Z. Jejich výkony rozhodčí Maruška Vágenknechtová spolu se stewardem Fuglevičovou ohodnotily následovně …..Cilka OB 1splnila na VD + 3. místo, Áňa splnila OB – Z na D…..nutno poznamenat, že Renata s Ančičkou jsou OB samouci bez trenéra…..i přes to byly vychváleny do nebes, bylo jim řečeno, že mají do obedience parádně našlápnuto a pod občasným vedením Zuzky ( které tímto děkuji, že si tuto nadějnou dvojku vzala pod svá křídla 🙂 ) mají šanci prorazit dál a výš ! Strakaté i nosaté moc, moc GRATULUJEME !!!

A máme tady taky jedny narozeniny…..V neděli 21. června tomu budou 3 roky co se narodili kraťandí  Áčkaři ! Kóliáčci naši, přejeme hodně zdraví, lásky a psí pohody ! Ať jste milováni a hýčkáni 🙂 ! …..a já už vím co dostane k třetím narozkám Anička 😀 …..od Renaty dostane dar snů….. a to……vlastní stádo šesti tréninkových oveček :D)))))  !