2. listopad – MVP Praha, sportování

…..V GALERII – Výlety je pár fotek z našeho letošního dogtrekku Witko Sapa Ha – Ladovým krajem. Kamarádka Jana si dala tu práci a náš pochod se pokusila přesně zmapovat …..viz. mapka….ukázalo se, že jsme ve skutečnosti ušly cca 55, 27 km !

V úterý 28. října byl státní svátek, který jsme oslavily s Miluškou a Rubkou coursingem na závodě v Kralupech nad Vltavou na X. Memoriálu Karla Grünwalda. Počasí super, organizace super, ale ze samotného závodu a bodování jsem byla krapet v rozpacích…..Rubynka běžela oba běhy s BOCkou……oba běhy byla v cíly a u střapce jako první, zejména v druhém kole, kdy soupeřka běžela někam mimo…..ale v obouch kolech získala soupeřka víc bodů a nakonec byla vyhlášena i jako nej fena ???……Milča vyfasovala v bězích sympatické vořešáky –  Archio a Prasíka. V prvním kole chlapce zvládla levou zadní a střapec si ulovila s náskokem. V druhém kole bohužel po pár metrech po startu do Milči několikrát vrazil Archi a svými ataky ji odhodil a povalil na zem. Milča se chvilku z kolize dostávala, ale naštěstí se včas vzpamatovala, kluky našla, do závodu se vrátila a zdárně ho i doběhla. ……budu věřit, že to byla jen nešťasná náhoda, že Archi svoji soupeřku nenapadal záměrně…..to by pro něj znamenalo disk. a ten dle výsledků a závěrů rozhodčích neobdržel……Výsledné pořadí, které máme zapsané v licencích,bylo následující : Ruby 6. fena a Miluška 18. fena z celkového počtu 11 🙂 fen ?!!! na startu……tak uvidíme, co bude nakonec zveřejněno v oficiálních výsledcích. A sportem tento den oslavovala i „naše“ strakatá  Cilka ( Ctislávka ) , která si na výbornou složila zkoušku ZOP ! Moc gratulujeme !

1. a 2. listopadu se v Praze konala Mezinárodní výstava psů. Reprezentace se za Zlatíčka ujal opět náš zlatý hoch Gusty ( Angus Gustík ). A opět zářil…..V sobotu v otevřené tř. od rozhodčího M. Krinkeho obdržel V2 res. CAC ( ze 4 ) a v neděli pak  V. Piskay ( SK ) Gustymu nadělil ve tř. otevřené z 5 soupeřů – V1 CAC CACIB ! “ Náš “ nosáček si tímto nedělním výsledke dodělal Českého šampiona a Interšampiona 🙂 !!! Je to naprostá bombááá a my tímto  moc, moc gratulujeme !