19. červen – Spousty novinek aneb u Zlatíček to žije !!!

Tento týden patřil mezi ty opravdu intenzivně prožité 🙂

Našemu externímu vrhu „B“ kolie krátkosrsté byl týden…..nosálkové nám rostou a máma Witch má co dělat, aby tu valnou hromadu, ku spokojenosti všech, pořádně nakrmila. Naštěstí s pomocí majitelky Lenky se jí to daří. Zájemci, stále ještě máme volné pejsky i fenky z tohoto unikátního pracovně – sportovního spojení, vhodného především na pasení 😉 …..Neváhejte !!!  V GALERII – Odchovy mají Béčkaři už svoji galerii….
Sobota 18. června byla ve znamení sportu i výstavy. S Miluškou jsme se, už tradičně, zúčastnily VII. ročníku Celostátní soutěže malých plemen dle NZŘ. V nejobsazenější ( 9 závodníků ) kategorii ZMP 1 nás posuzovali páni rozhodčí F. Vanžura a J. Klapal. Kdyby byla bývala Miluna nekravila na rozlišovačkách 🙁 …..nestálo by nás to body, které v závěru chyběly…..O jeden jediný bod za třetím místem  jsme byly nakonec bramborové…..4. místo. I tak to byla, jako vždy a díky pořadatelům ze cvičáku v Chlumci nad Cidlinou, super akce s příjemnými lidičkami 😉 ! V sobotu se také konala MVP v Brně. Zlatíčka měla svého zástupce  – naši Cilku ( Ctislávka ) . Ve třídě šampionů obdržela V1 CAC od rozhodčího pana I. Beradze a dokončila tak Českého grandšampiona ! Moc, moc gratulujeme 😀 !
Neděle 19. června byla nedělí pracovní…..se skupinou našich klientů DSS jsme vyrazili na dopolední, canisterapeutickou procházku po okoloslatiňanských lesích.
21.6. v úterý oslaví už 4. narozeniny naše jediné, Rubynčiny dětičky. Nosatá Zlatíčka …… Hančí, Ančí, Ráďo, Gusty a Lojzíku ……přejeme všechno nej, nej, nej, ať jste zdraví a máte spokojený psí život ! Posíláme hudlana na čelíčko 🙂
No a pilně připravujeme a organizujeme náš dogtrek – 2. ročník “ Panstvím knížete Auersperga „…nejen se strakáčem, který se bude letos konat na slatiňanské plovárně 8. – 9. října 2016 a který je letos oficiální, zařazený do mistrovského seriálu Dog – maratonu. Veškeré důležité, podstatné  informace a přihlašování najdete na webu  http://panstvim-knizete-auersperga.webnode.cz/    Přijďte se k nám „projít“ 😀  ! …..rádi Vás uvidíme…..