12. červen – Štěňátka, zkouška

Týden plný úspěchů ! …..jinými slovy se to snad ani říct nedá 😀 !

Nejprve přišla pozitivní informace ze Záboří nad Labem od naší Bertičky. Ženitba byla úspěšná !!! Bertička a Anýsek budou rodičové 😉  Budeme držet všechno, co jen jde, aby to nastávající mamina dotáhla do zdárného konce a cca kolem 15. července nám dala hromadu strakatin. Momentálně už další zájemce, bohužel, nepřijímáme. Náš pořadník je naplněn k prasknutí. 

V pátek 10.června přišla na svět nadílka 9 nosatých Béčkařů 😀 !!! Mamka Witch i kóliátka jsou v pořádku a zdárně prospívají. Taťka Lex může být pyšný na : 3 zlaté a 2 trikolorní chlapečky + 1 zlatou a 3 trikolorní holčičky 🙂 . Zájemci, stále ještě máte někdo z Vás šanci získat perfektního parťáka a chtivého pracanta 😉 ! Kontaktujte, prosím, majitelku Witch – Lenku Řezníčkovou viz. Štěňata aktuálně. 

No a do třetice všeho dobrého….Dnes 12. června za velmi příjemné a přátelské atmosféry na našem hostovacím cvičáku v Chrudimi, pod laskavým, ale spravedlivým dohledem pana rozhodčího Petra Vyčítala, složila moje Milili už svoji 13. zkoušku a to ZMP 1 😀 !!! Mám z toho obrovitánskou radost…..zasvěcení vědí, proč 😉