18. říjen – Sportovní sobota

Než se rozepíši o dnešních sobotních novinkách, vrátím se ještě k sobotě minulé 11.10. k dogtrekku “ Krajem Karla Hynka Máchy „…..jsou známé oficiální výsledky ! V naší kategorii MID ženy závodilo celkem 44 týmů. Úďa se Sendíkem a Janou časem 8.58 hod. obsadili 9. místo, Miluška + Ruby a já jsme nakonec dopadly na 8. místě s časem 8.55 hod. !!!…..před náma byly už je “ běhny “ ( námi soukromně pojmenované, závod běžící soutěžící 🙂 )….. a v GALERII – Výlety je z výšlapu pár fotek.

Dneska, 18. října jsme u nás na cvičáku v Častolovicích pořádali v tomto roce už druhé, zkoušky Klubu výcviku malých plemen ČR. Sešlo se nás celkem pět malých a všichni jsme uspěli !  Zkoušku VMP – ZD složila moc šikovná a nadějná vořešice, VMP – ZZ stafička, jedničkové VMP – Z1A – šeltička, VMP – Z1B – další stafina a Milušce se podařilo zkoušku VMP – Z1 splnit kompletně celou !

Tuto říjnovou sobotu pořádala Zuzka Krejčiříková v Ostravě  Mistrovství českých národních plemen v obedienci. Zúčastnili se dva strakáči a oba  z naší rodiny 🙂 !  Cilka ( Ctislávka ) se Zuzkou a Abáš s Janou. Oba soutěžili v OB – 1 za přítomnosti rozhodčí : M. Vágenknechtové a stewardek : M. Fuglevičové + Z. Krejčiříkové. Ve své kategorii nakonec Abáš s 194 body skončil na 2. místě a hned za ním na 3. místě Cilka se 190 body . Oběma moc gratulujeme !!!