16. květen – Uchovnění, CT výlety, „C“ narozeniny, strakáčata

Událo se spousta novinek a akcí…..Minulý víkend 9. května byla „naše“ nosatá Anička ( Annag Áňa Zlatíčko )  na bonitaci. Všechno dobře dopadlo a tak se Ančička zařadila mezi chovné feny kolie krátkosrsté 🙂 . Renčo a Ani, moc gratulujeme !

Na 14. května jsme si s klukama z mojí pracovní skupiny DSS naplánovali turistický výlet na hrad Potštejn. Kluky napadlo, že by s náma mohli jet i pejskové a tak v rámci canisterapie se výletovaly i Úďa s Rubynkou, které si celou akci užívaly plnými doušky. Nejenom, že se o ně kluci po celou dobu vzorně starali, ale rozdělovali se s nima i o svačinu…. o sušenky a o ŘÍZKY 🙂 ! Další akce v rámci canisterapie se uskutečnila v sobotu 16. května, kdy se naši klienti přišli podívat na Miluščiny štěňátka. Po muchlovací kukandě jsme ještě vyšlápli naše psí holky vyvenčit na Kočičí hrádek a zpět Vilemíninou stezkou. Fotodokumentaci z obou akcí máme v GALERII – Canisterapie.

15. května oslavila moje milovaná Miluňka spolu se svými sourozenci Cordulkou, Cilkou ( Ctislávka ), Bonýskem ( Ctimírek ), Olím ( Ctiborek ) a Maxem ( Cryšpín ) 4. narozeniny 🙂 ! Strakatí Céčkaři…..přejeme hodně,hodně zdraví, lásky a psí pohody ! Ať jste milovaní !

A co je nového u Éčkařů ? …..máme za sebou opět „vyprodaný“ týden…..každý den naši drobotinu navštívila nějaká socializační návštěva. Kromě kamarádů, kolegyň a známých, poznali svoje lidičky i Erča s Ernestíkem, Edunek mívá návštěvy své rodiny pravidelně každý týden a přijel i náš „výstavní manager“ Jarda se kterým jsme si už zase nějakou tu výstavní akci po Milčiné mateřské naplánovali. Strakáčata začala baštit granulky a za pěkného počasí jsme započali s výjezdama na naši nedalekou zahrádku 🙂 . Více v Štěňata aktuálně a v GALERII – Odchovy.