10. červen – plánovaní nosáčci, trasování „Aušperka“, narozeniny

Beritka se drží plánu – plánovaných nosatých Cé Zlatíček a pěkně baští, je na sebe opatrná a kulatí se 🙂 . Dle kontrolního sono vyšetření to vypadá na 6 … možná více … dětiček 🙂 . Zájemci, pořadník se plní, tak ať nepromarníte svoji šanci 😉 !

V sobotu 9. června jsme s Vendul a Olouchem ( Ctiborek Zlatíčko ) vyrazili na trasování TOUR trasy našeho „Aušperka“ 2018. Stihli jsme to na pohodu mezi ranní lehkou bouřkou a odpolední kroupovou 😀 I přes úmorné vedro jsme si to užili … Olouch měl po cestě dostatek koupaček a my spousty zážitků z krás přírodních i architektonických. Musíme se pochválit, pěkně jsme to naplánovali … na cca 25 km střídala krása nádheru …. Máte se na co těšit 😉 ! Více info zde : https://panstvim-knizete-auersperga.webnode.cz/

No a na závěr … máme tu červnové oslavenečky ! V červnu 10. se před 2 roky narodil náš externí vrh B kolie krátkosrsté 🙂 . Bambule, Besty, Beth, Blondee, Benji, Bony, Brusíku, Buzzy a Kery přejeme všechno néééééj ! Hlavně hodně zdraví, lásky, sportovních a pracovních úspěchů 😀  !