8. únor – DUO CACIB Brno, hotel, testy

Od pondělí 1. února do pátku 5. února byl Elíšek ubytován v už zmiňovaném psím hotelu Mastibe …..a byl tam evidentně spokojen viz. fota 😀 Při našem pátečním příjezdu nás Eliáš přivítal a hned se hnal k pokojíčku svého hotelového kamaráda kokra  Heryho 🙂 . Do jejich venčící party přibyl  další strakáč Arči a tak se kluci vyřádili.  Doma ještě není “ čistý vzduch “ a proto se pro klid všech dneska Lulu do Mastibe na pár dní opět vrací. Další mastibácké fotky máme v GALERII – Momentky. 

O víkendu jsme s kamarádem Jardou vyrazili s Eliášem do Brna na MVP DUO CACIB. V sobotu i v neděli se Elíš vystavoval ve třídě mladých. Sobotní 6. únor byl pro nás hvězdný….Elíšek se snažil a to dokázal pan rozhodčí Janda náležitě ocenit. Náš nejmladší ( 10 měsíční ) strakáčí účastník obdržel V1 CAJC , BOJ a BOS !!! …..zato následující neděle 7. února byla opravdu „echt“ 🙁 ….Elíš dělal své oblíbené vylomeniny a rozhodl se, že nejlepší bude tu výstavu odklusat v mimochodu…..i přes mé veškeré snahy tohle jeho rozhodnutí zvrátit a několikrát u paní rozhodčí Staviarské  „žehlit“ , vše bylo marné….tahle rozhodčí, bohužel pro nás, na pohyb dbá a tak jsme se vypoklonkovali se známkou VD2 a s uklidňující ujištěním, že to je věkem a že by se to mělo poddat. No, pevně doufám…. 🙂

Genetická laboratoř Genomia zaslala akční, slevovou nabídku na genetická vyšetření psů. A tak jsem neodolala a nechala našeho chlapečka otestovat…..Genetický profil bude doručen později, ale už teď víme, že Eliáš Zlatíčko NESE VLOHU PRO HNĚDOU BARVU 😀 !!!