8. duben – Návštěva, narozky, výstava, canisterapeut, Hermička

Během toho týdne se přihodilo spousty událostí…. příjemných a radostných, ale bohužel i smutných. Ve čtvrtek 6. dubna jsem s Rubynkou vyrazila na návštěvu ke kamarádce Petře a jejíma zlatýma klukama –  Rubčiným bráchou Lexem a za synovcem Bonym ( Bony Klídek Zlatíčko ). Omrkly jsme ovečky s jehňátky a Rubynka se s klukama vyřádila a pořádně se proběhla 😉 .

V pátek 7. dubna oslavila naše strakatá É Zlatíčka své 2. narozeniny 😀 ! Eliášek posílá štípané hudlany ségrám Etelce a Erče a bráškovi Ernestíkovi 😉 ! ….a já dodávám přání pevného zdraví a spousty lásky jejich rodin 😉 !…..tichou vzpomínku posíláme našemu benjamínkovi Edunkovi 🙁 ….

V sobotu 8.dubna se v Ostravě konala Národní výstava psů. Zlatíčka reprezentovala ve třídě pracovní „naše“ Cilka ( Ctislávka ) a v mezitřídě Cilčina dcera, Údina vnučka –  Bramína Nella Belavia. Od paní rozhodčí Staviarské doslaly obě holky V1 CAC  🙂 . Posíláme velkou gratulaci !!!

Sobota 8. dubna je štědrá na novinky…..dneska úspěšně složil canisterapeutickou zkoušku ZVV ( zkouška vrozených vloh ) náš nosatý odchovanec Brů ( Bruce Vilda ) 😀 ! ……a máme v rodině další psího doktora přes lidské duše 😉 …..Moc gratulujeme a jsme na vás pyšní !

 

…..no a na závěr jedno smutné oznámení…. do třetice……v sobotu 8. dubna jsme nechali odejít 17 letou  šedou eminenci našeho kolektivu….. Hermínku ….. 🙁 …….Hermička, když byla při plné síle, vládla psím spolubydlícím „železnou tlapkou“. Ne nadarmo měla přezdívku “ bojová kočka pitypačka “ 😀 ! Razila heslo : škoda každého lepáku, který padne vedle ! To platilo hlavně u Údi…..na ní opravdu pohlavkama nešetřila 🙂 ……Kolikrát Úďa nevěděla, kam před Hermou utéct, jak byla od ní bita za časté nepřístojnosti, kterýma nás v mládí neustále obdařovala……a když se číča opravdu rozjela…..tak za takové sranda zákusy do rukávu, které s chutí předváděla, by se nemusel stydět kdejaký psí obranář 😀 ! Hermi, už je dobře…..ať máš za duhou neustále teplé radiátory na kterých by si se mohla vyhřívat……