6. červenec – Velká aktualizace, velké přípravy, vzdělávání

Máme velkou aktualizaci našeho webu….Jsou doplněny výsledky v rubrice AKTIVITY – Sportovní kynologie, Coursing, dogtrekkové akce v Doplňkové aktivity a Výstavy. Éčkaři mají svoji tabulku v rubrice ODCHOVY – čsp. V TAK MĚ NAPADLO máme něco málo povídání o genetickém profilu . V textu jsou zveřejněny a lehce vysvětleny genetické profily Údi a Milušky. V GALERII máme něco málo nových fotek.

S Janou jsme rozjely velké přípravy na náš první dogtrekking, který budeme pořádat letos v říjnu 🙂  V úterý 30. června jsme natrasovaly kategorii TUR a dnes 6. července byla projítá a natrasovaná kategorie MID. Hned, jak budou hotové webové stránky a propozice, vše zveřejníme. Jestli se nám to povede, máte se na co těšit 😉 .

Letošní Milčina sportovní sezona se nám díky štěňátkům trochu posunula…..Každoročně se účastníme několika seminářů a školení, aby jsme se s Milili zdokonalily o dověděly se o novostech ve sportovní kynologii. Na sobotu 5. července jsem přijala pozvání od pana Bc. Jaroslava Petráčka na stopařský seminář, který pořádal pro Boxer klub. Pan Petráček působí jako psovod policie ČR, na svém kontě má  nejvyšší stopařské zkoušky, je účastníkem ME a má vynikající výsledky i na stopařských soutěžích. Přednáška byla jedním slovem bomba !!! …..doufám, že informace, které jsem od školitele získala, zúročím co nejlépe 🙂 .