4. leden – NVP Brno, Milčino rande

Poslední – silvestrovský den loňského roku jsme si s kolektivem “ oslavili “ cca 15 km výšlapem okolními lesy na naši oblíbenou zříceninu hradu Rabštejnek, aby jsme se podívali, jak pokračují záchranné akce této památky. Noví majitelé se činí…..okolí hrádku je vysekáno a vyčištěno od náletových dřevin a břibylo i několik opravených a vyčištěných zdí.

Leden jsme s Miluškou zahájily výstavně. V sobotu 3. 1. se vyrazilo s kamarádem Jardou na X. Hanáckou NVP do Brna. Na výstavě nás čekalo milé setkání s Milčinou neteří a Údinou vnučkou Arvikou Nella Belavia. Pan rozhodčí Vondrouš naši rodinu ohodnotil následovně : Arvika třída mladých – V3 a Milča třída pracovní – V1 CAC.

neděli přijal naše pozvání na lesní procházku jeden ze tří Milčiných nápadníků – chlupaťák Briann Pharlap. Seznamovací rande dopadlo na výbornou. “ Mladí “ proti sobě neměli žádných námitek, pěkně se proběhli, u rozhledny Báry udělali společné foto a já s Briannovou paničkou jsme probraly všechno možné kolem případné ženitby. Briann na nás zapůsobil velmi kladně…..je to galantní, pohodový a velmi příjemný pes, který běhá agility a cvičí sportovní kynologii.

V nejbližší době zveřejníme naše chovatelské plány na letošní rok 🙂 !