30. srpen – Návštěva Edunka, výstavní Elíšek, náš dogtrek

Ve čtvrtek 27. srpna se k nám na návštěvu stavil „náš“ benjamínek Edunek ( Edudant Zlatíčko ) se svojí rodinou. Všichni společně jsme se šli projít do lesa. No, kluci bráchové se vyřádili ! Ani na chvilku si nedali pokoj, stále se po cestě škádlili, honili a dělali psí kusy. …..a byli úplně uštvaní a vyřízení…..Moc pěkná a povedená prochajda…..budeme se těšit na další 😀 !

A svoji výstavní premiéru měl náš Elíšek !!! S kamarádem Jardou jsme v sobotu 29. srpna vyrazili do Mladé Boleslavi na MVP Interdog Bohemia . Eliáš se poprvé ukázal ve třídě štěňat. A předvedl se, už skoro jako profík. Parádní chůze na výstavním vodítku a snaživý výstavní postoj ( a to vše  i v závěrečných soutěžích při přehlídce národních plemen, kde se předvedl spolu s dalšími psy ) mu od pana rozhodčího Petra Řehánka vynesl  známku VN 1 😀 a moc pěkný posudek. Elíšek si výstavu užil 🙂 . Byl středem pozornosti, našel si na ní kamarády a zbaštil spousty dobrůtek.

POZOR ! Uzávěrka našeho dogtrekového závodu se pomalounku, polehounku blíží ! Na webové stránky závodu byly přidány profily pejsků z útulku v Podlíšťanech. A co je úžasné…..už dva ze tří nabízených hafanů do závodu se dogtreku přímo zúčastní a zazávodí si 😀 !….kéž by se podařilo jim najít i nové rodiny !…..

Přijměte pozvání na prohlídku panství knížat z rodu Auerspergů ! Rodu lidového, osvíceného a pokrokového, který v krajině Železných hor zanechal nejednu stopu…

3. října spolupořádáme s kamarádkama Janou a Káťou 1. ročník dogtreku ” Panstvím knížete Auersperga nejen se strakáčem ”

Zde najdete veškeré informace : http://panstvim-knizete-auersperga.webnode.cz/

Jste srdečně zváni ;)  !!!