3. září – Úspěchy naší rodiny, narozeniny, návštěva…

Uf…..máme hóóódně novinek a chlubeního se 😀 ! …..tak pěkně postupně….

Ještě ze srpna a to z 19.-20. 8. …..máme v rodině dalšího, čerstvého Slovenského šampiona ! Údina vnučka a dcera naší Ctislávky – Bramína Nella Belavia se zúčastnila DUO CACIB výstavy v Bratislavě. Od rozhodčích Vojteka a Vojtekové obdržela oba dny V1 CAC BOS a tímto výsledkem si výše jmenovaný titul dojezdila. Moc ještě jednou gratulujeme 😀 !!!

31. srpna jsem se dmula pýchou dvojnásob  ….moje Zlatíčka Miluška a Eliáš totiž složili noseworkovou vodní zkoušku NW – WZ  😀 ! Terény byly echt… Stojaté vody byly na přírodním koupališti – písáku, plném lidí v Mělicích a tekoucí voda se konala na Labi v Přelouči. A navíc….. se oba moji strakatí dneškem stali prvními strakáči s titulem MASTER of NOSEWORK – Z   !!!  😀

Dále jsem obdržela zprávy od nosatých externích „B“ odchovánků…..Bony ( Bony Klídek ) je mimořádný talent v pasení ! S Petrou absolvovali pasecí školení v Martínkovicích, pod vedením francouzského trenéra, který je chválil. Takže je třeba si zapamatovat Bony Klídek Zlatíčko 😀 ….páč v budoucnu o něm určitě ještě uslyšíte 😀 ! S úspěchem se pochlubil i Brů ( Bruce Vilda ) ….kromě canisterapie, coursingu, agility a sportovky začal trénovat i záchranařinu…..a ejhle …..3. místo v Letním záchranářském závodu IPRK 😀 ! Chlapi, jen tak dál, moc gratulujeme a díky za reprezentaci naší ch. st. Zlatíčko 😉 !!!

Další mega gratulku posíláme našim strakatým Déčkařům 😀 ….Danuško, Drahuško, Denisko, Darinko a Dárečku…..všechno NEJ, NEJ, NEJ  k vašim 4. narozeninám, které jste oslavili 1. září  🙂 !!! …..hlavně hodně zdraví, psí spokojenosti a lásky vašich rodin 😉 Posíláme óbr hudlana na čelíčko !

…..a ještě jedno info…..jen tak….. 😀 😉  …..byla jsem na návštěvě u jedné fajn chovatelky, která chová jedno úžasné plemeno, které mě total dostalo ….. 😉 😉 😉