29. květen – Borisek a jiné novosti

Minulou neděli 23. května se nám, po 3 měsíčním sex tour, vrátil náš Borisek ze Švédska 🙂 . Ač příslib zástupu vdavekchtivých nevěst se nakonec nekonal, přece jenom se Borisek oženil, alespoň s jednou severskou kráskou z chovatelské stanice Dobgun´s s Dobgun´s Joline Julienne 😀 ! Jak byla jejich ženitba úspěšná se dovíme cca koncem června 😉 . Ze svého pobytu má Borisek fotodokumentaci v GALERIE – Rodinné srazy.

15. května na klubové výstavě v Chropyni se v tř. otevřené představila naše externí nosatá odchovánka Cassiopeia Zlatíčko. Pan rozhodčí Milan Krinke ji ohodnotil známkou VD 2. Cassiopeia se zároveň zúčastnila i bonitace, kterou úspěšně prošla a zařadila se tak do chovných jedinců kolie krátkosrsté 😉

….Zlatíčkům Gaie a Gordíkovi zbývá poslední týden u mamky Faustýnky…. U pana veterináře obdrželi čip, podstoupili podrobnou dětskou kontrolu a příští sobotu by se měli oba stěhovat do svých nových rodin 🙂 . …. ty dva měsíce tak rychle utekly 🙁 … sotva se naše „G“ Zlatíčka narodila, už půjdou do světa …. snad se jim podařilo najít ty nejlepší dvounoháky 🙂 !