28. srpen – Odchovánci, Elíšek canisterapeutem

Tento týden se udály zase velké věci…. Ve středu 24. srpna jsem měla v DAJAVEŘE vzácné 🙂 sešn.  Z „daleké“ Moravy přijela na několik dní naše nosatá Anička ( Annag Áňa ) s Renčou, aby  potrénovaly pasení a připravily se tak na zkoušky a závody v kategorii IHT 2 TS 😉 . Na setkání jela i Rubynka, které při trénování svojí dcerce velmi hlasitě radila a udílela pokyny 😀 . Ančička je moc šikovná a byla trenérkou Dančou chválena. Tak holky, ať vám ty dvojky DOPADNOU !

Následující  čtvrtek 25. srpna byl ve znamení strakatých eFek. S Prodělalovýma, kteří jeli navštívit svého Felixe, jsem se svezla do Záboří  i já. Z nanicovatých válečků je smečka strakatých draků a Bertička se snaží ostošest, aby ze svých dětiček vychovala správné strakatiny. A za pomocí celé rodiny Šmídů se jí to daří 😉 ! Všechna štěnda už poznala svoje budoucí rodiny. S jistotou můžeme potvrdit, že….chlupatá Fríďulka a Felix budou blonďáci po taťkovi Anýskovi, ostatní – Ferda, Figurka a Faustýnka černohlávci po mamce Bertině 😀 . Čerstvé fotky máme v GALERII – Odchovy.

No a veledůležitá událost se stala dneska v neděli 28. srpna. Náš strakatý chlapeček Elíšek pokračuje v rodinné tradici….. za přítomnosti estonské a českého rozhodčí úspěšně složil v Lipově canisterapeutickou zkoušku 😀 !!! Navíc si odnesl 2 bonusové body ( ze tří ) za vstřícnost, které se udělují jen ve výjimečných případech 😉 ! …. a pokud vím, stal se tak prvním strakatým psem – samcem s CT zkouškou 😀 ! Je to prostě můj „pan božan“ 🙂 …..Fotodokumentace je v GALERIICanisterapie.