26. únor – Kulatiny, setkání, coursing

 

Před neuvěřitelnými 10 lety !!!  se 23. února narodil náš první vrh tří strakatých holčiček Andělky, Anuška a Apolenky 😀 …..holky naše milované….moc vám přejeme hodně zdraví a spousty elánu do další desetiletky ! A Vám, jejich rodinám, děkujeme za lásku a péči, kterou jim každý den dáváte už deset let 😉 ……

Pražské, coursingové sdružení pořádalo v sobotu 25. února na pardubickém dostihovém závodišti trénink. Jelikož je Elíšek před licencí, využili jsme toho a vyrazili si zaběhat. No paráda…..počasí přálo, natažená cca kilometrová trať, organizace a lidi okolo super, Eliáš byl celý nažhavený…..pořád tam musel všem okolo radit, jak mají utěkat a nejraději by jim to i ukazoval……jelikož nějaké trapné 2 km, které měl odběhnuté…..co to je, pro vášnivého strapečkáře 😉 Tréninky na závodišti budou prý pravidelné, tak se můžeme těšit na další.

Minulý a tento týden byl ve znamení rodinných a kamarádských setkání….14. února za náma přijela Peťa s Rubčiným bráchou Lexem a našim béčkařem – synovcem Bonym ( Bony Klídek ). Včera v sobotu 25. února se na prochajdu stavil další, nosatý béčkař s rodinou – Brusík ( Bruce Vilda ). Z Bonyho i Bruce rostou klucííí, jako fík 😀 ! No a dnes v neděli 26. února přifrčela se šeltičkami Májou a Rubynkou kamarádka Květka. Máme natrasovanou MINI trať našeho dog-maratonového závodu “ Panstvím knížete Auersperga nejen se strakáčem “ 😉 !