20. říjen – Výstavní a chovný Elíšek, úspěchy Zlatíček

Nahromadilo se nám několik skvělých novinek se kterými se musím popyšnit 😉 ! …..takže popořádku…..

Nejprve chci pozvat do naší GALERIEVýlety na spousty přidaných fotek z dogtreku “ Panstvím knížete Auersperga nejen se strakáčem 2016 „

…..a jedeme dál…..víkend 15. – 16. října byl pro nás víkendem s velkým V ! V sobotu 15. října se vypravila výprava dog-teamu do Polska na I. Jesiennu Wystawu Psów Rasowych. Elíšek se představil ve třídě šampionů a byl ohodnocen panem rozhodčím Piotrem Królem ( PL ) známkou V1 CWC BOB a stal se tak čekatelem Polského šampiona krásy 😀 ! Hned druhý den v neděli 16. října se jelo do Mladé Boleslavi na výstavu KCHMPP – Výstavu plemen dosud neuznaných FCI.  Ale hlavně na BONITACI čsp, která se tam toho dne konala. Ve třídě vítězů vyfasoval Elíš od rozhodčího Otakara Vondrouše V3 a následně prošel Eliáš i bonitačním posuzováním a stal se tak CHOVNÝM PSEM 😀 !!! Veškeré údaje, týkající se „uchovňovacích dokumentů“, budou zveřejněny co nejdříve v profilu Eliáše Zlatíčko.

16. října se v Brně zároveň konalo i Mistrovství českých národních plemen v OB 2016, které spoluorganizovala Zuzka Krejčiříková. Naše rodina měla zastoupení ve třídě OB – 1. ….a tuto třídu i ovládla 😉 ! 1. místo obsadil na výbornou Abáš Fiškulín s Janou Brožkovou, 3. místo pak opanovala „naše“ Cilka ( Ctislávka ) se Zuzkou Krejčiříkovou !!!  MOC MOC oběma gratulujeme 😀 ! Jsem na vás hrdá 😉 !

Dobrých zpráv není nikdy dost…..v úterý 18. října vyrazila Zuzka s dcerou Cilky a vnučkou Údi Bramínou Nella Belavia do Prahy k MVDr. Čápovi na vyšetření nožíííček, které je nutné k uchovnění……a přibalily sebou i „našeho“ Bonýse ( Ctimírka ) !!! Dopadlo to vynikajícně…..Bramína  – DLK 0/0, DKK 0/0, LP 1/1 a Bonýsek –  DLK 0/0, DKK 0/0, LP 0/0 ( v 5 letech a 5 měsících ! ) Tak hurá rozšířit chovnou základnu 😉 !!!