14. květen – Externí vrhy, narozeniny

S radostí můžeme oznámit příznivé informace o našich plánovaných, externích vrzích 😀 !

Cca kolen 13. června by měl spatřit světlo světa sportovně – pracovní  vrh „B“ Zlatíčko kolie krátkosrsté 🙂 . Spojení Witch ( Holly Witch of Bohemia Balada ) a Lexe ( Alex Golden Dream Flying Ear ) se zadařilo a tak držíme všechno co jen jde, aby to nastávající mamka v pohodě dotáhla do zdárného konce a dala nám kopu nosálků 😉  !

Zaděláno máme i na strakaté eFkaře 😀 ! Se svatbou naší Bertičky jsme zažili neuvěřitelné peripetie na které budeme nadosmrti vzpomínat 😀 …..Člověk míní – příroda mění ….Prvoplánovaný ženich Dasko z Majklovy zahrady bohužel nenaplnil naše očekávání…..to co nedokázal Dasko, to se úplně s přehledem zdařilo sympatickému, blonďatému náhradníkovi…..Pátek 13. byl pro nás šťastným dnem….Úspěšně proběhla ženitba Bertičky Zlatíčko a Anemose Agilis Leawil 🙂 ! Pokud vše dobře dopadne a příroda na nás bude hodná, měla by se strakatá nadílka narodit cca někdy kolem 15. července 😉 !

Veškeré informace o nosatých Béčkařích i strakatých eFkařích najdete v Štěňata aktuálně.

Rubynka je babičkou ! V chovatelské stanici  Renebi www.renebi.webnode.cz se naší Aňulce ( Annag Áňa Zlatíčko ) narodila holčička zlatuška. Ančička je naprosto dokonalá a vzorná mamka. Tak ať naše vnučka pěkně baští a roste do krásy 😀 !

15. května oslaví své 5. narozeniny Miluška a její sourozenci Cordulka, Ctislávka, Ctiborek, Ctimírek a Crišpín 😀 ! Bando naše Céčková….líbáme vás na čelíčka a přejeme všechno nej, hlavně zdraví a mraky nesmírné psí pohody a lásky vašich dvounoháků !