11. září – Super týden

11. září  nastal čas 🙂 … Miluška navštívila psí salon krásy “ O fous lepší “ a  na půl roku z ní bude zase fešulka nejkrásnější 😀 😉 !!!

Naši  strakatí odchovánci se na výstavách moc neukazují … ale když už, tak to stojí za to 😉 ! 11. září se náš Felix Zlatíčko blýsknul na klubové výstavě v Biskoupkách 🙂 … ve třídě vítězů, ho z 49 přihlášených jedinců českého strakatého psa, ohodnotil pan rozhodčí T. Havelka známkou V1 CAC KV BOB 😀 😉   !!! Ještě jednou posílám mega gratulaci a poděkování za reprezentaci rodné hroudy 🙂 !

12. září – Mise „Červená karkulka“ splněna:D !   … s bábovkou a lahvinkou jsem  strávila super den s kamarádem Pepou Ludvíkem ( ch. st. z Majklovy zahrady ) v Turnově 😀 .

 

13. září –  Jsme si s kolektivem vyšlápli na cca +- 10 km trek v okolí Třemošnice 🙂 😉 . Začali jsme prohlídkou zříceniny hradu Lichnice a vyhlídky Dívčí kámen, pokračovali Lovětínskou roklí  do Hedvičina údolí a přes Národní přírodní park Lichnice zpět ku hradu s odbočením k Žižkovu dubu 🙂 .

16. září – Mezi přeháňkami jsme se s kolektivem vydali do Země Keltů – Keltského skanzenu Nasavrky 😀 .   Kolektiv bral prohlídku velmi zodpovědně 😉   .. všechno museli prozkoumat, pročuchat, všude museli nahlédnout … největší pozornosti se těšily v areálu pasoucí se kozy 😀 .

Fota ze všech zmiňovaných výletech najdete v GALERII – Výlety 😉