11. květen – Májová procházka, sportovní úspěchy

Nejprve se vrátím k dogtrekku “ Okolo Kutné Hory „, který jsme se strakatýma absolvovali minulý týden…..jsou známi výsledky……V kategorii MID ženy na trati dlouhé 48 km ( + nějaký ten km navíc díky drobnému kufrování 😮 ) jsme se z celkem 19 závodnic umístili na 12. místě s 10.45 hod. …..Bohužel náš luxusní skutečný čas 9 hod. 45 min. byl degradován trestnou hodinou navíc za nepřesnou odpověď na jedné z kontrol…..jen tak pro zajimavost….. čas 5. místa byl 9.47 hod. …..Jak kruté 😮 !!!!!

Svátek 8. května jsme s kolektiven oslavovali pracovně a to opět na canisterapeutické procházce, tentokrát s našimi hůře se pohybujícími klienty. Trasa vedla přes zámecký park do Vrchlického sadu a zpět. Vše je zdokumentováno v GALERII – Canisterapie. A zatím co my jsme makali, některá Zlatíčka sportovala…..Nosatý Gusty ( Angus Gustík ) a strakatá Cilka ( Ctislávka ) složili úspěšně zkoušku ZZO ! Sportovní úspěchy pokračovaly i tento víkend. „Naše “ strakatiny Anuška a Cilka ( Ctislávka ) se vydaly na dogtrekk “ Jednooký vlk „, který bez problémů prošly v kategoriii LONG cca 80 km Anuška s Alešem a v kat. MID cca 40 km Cilka se Zuzkou. No a dnes 11. května vše završila Miluňka složením zkoušky ZPU 1 na výbornou ! Zlatíčka moje zlatá, moc děkuji za tak parádní reprezentaci rodné hroudy ! Jste všichni borci 😮 !

15. května tomu budou 3 roky co se Údě narodily její poslední strakáčata, naši Céčkaři…..Maxi ( Crišpín ), Olí ( Ctiborek ), Bonýsku ( Ctimírek ), Cordy, Cilko ( Ctislávka ) a moje srdcovko největší Miluško……přeji vám samé zdraví, hodně lásky a spousty pohody do dalších psích let !…..posíláme hudlana a luční kvítí 😮 ……