10.leden – NV Brno, aktualizace, Olouch

Tak nám týden opět utekl, jako voda a my máme v naší chovatelské stanici opět několik novinek….

V sobotu 9. ledna se Eliášek zúčastnil Hanácké NV v Brně. Měl premiéru ve třídě mladých, která bohužel nedopadla k naší spokojenosti ….Výstavy se zúčastnilo celkem 9 strakáčů z toho 6 psů a 3 feny. Podle paní rozhodčí Volárikové bylo, dle výsledků, psí osazenstvo “ nic moc „….V dospěláckých třídách udělila titul jen jednonu psovi a zbytek obdarovala známkou VD….mezi védéčkáři byli všichni chlupatí ( 3 čsp ) ….ano, byl mezi nima i Elíšek 🙁 ….Tak snad příště bude líp !

Druhý víkendový den 10. ledna přijeli pardubičtí s Olouchem ( Ctiborek ). Prochajdu jsme proložili výcvikovou hodinkou na hřišti školícího střediska policie ČR 😀 . ….to zas byl “ cirkus Humberto “ 😀 …..za štěkotu Údi, znechucených pohledů Rubynky a provokatérských nájezdů Milušky se Elíšek se strejdou Olím perfektně vyblbli a vyhráli. Poslintaní, umorousaní a od bahna byli totálně všude…..ale, byli naprosto spokojení…..

Máme lehkou aktualizaci webu. Do GALERIE byly doplněny sem tam nějaké fota, dopsaly se i loňské výsledky závodů a výstav do AKTIVIT, vložily se odkazy na články, které se nás týkají do NAPSALI O NÁS ….Každý rok si nechávám od našeho webáka posílat statistiku, jak si web Zlatíček po celý rok vedl….Tak velmi stručně…..Celkem jsme měli necelých 14 500 návštěvníků, kteří byli především ze SK, Německa, Polska, Švédska, Maďarska, Ruska, Belgie, Švýcarska, ale také z Kanady a několik desítek z Velké Británie…..samozřejmě nejvíce bylo čtenářů z ČR a to Pražáků, Brňáků, Chrudimáků + Pardubáků + Havl. Broďáků ( díky psí rodino 😉 ! ), Liberečáků, Zlíňáků, Plzeňáků atd. atd. Největší návštěvnost byla v dubnu ( to se narodili naši Éčkaři ), nejvíce hostů si přečetlo rubriky Štěňata aktuálně a Odchovy a prohlédlo si naši Galerii. Všem věrným i novým příznivcům děkujeme za přízeň a návštěvy naší chovatelské stanice Zlatíčko, které činí  prostřednictvím tohoto webu !